Најинтересните моменти од седмиот натпревар во конферециското финале меѓу Голден Стејт Вориорс и Оклахома! Овој Кари како да е понова варијанта на Дражен Петровиќ! Шо велите?

https://i1.wp.com/corba.mk/development/wp-content/uploads/maxresdefault-33-1.jpg?fit=1024%2C576https://i1.wp.com/corba.mk/development/wp-content/uploads/maxresdefault-33-1.jpg?resize=105%2C70AleksandarСпортКошаркаНајинтересните моменти од седмиот натпревар во конферециското финале меѓу Голден Стејт Вориорс и Оклахома! Овој Кари како да е понова варијанта на Дражен Петровиќ! Шо велите? https://www.youtube.com/watch?v=9RdLmnNXhKgСмеј се секој ден
loading...